Stronghold World
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Clipuri cu Stronghold trimise de utilizatorii forumului

In jos

Clipuri cu Stronghold trimise de utilizatorii forumului Empty Clipuri cu Stronghold trimise de utilizatorii forumului

Mesaj Scris de Vizitato Lun Apr 12 2010, 12:25

Aici ne postam filmulete din jocuri. Clipuri cu Stronghold trimise de utilizatorii forumului 936716


Ultima editare efectuata de catre the lord in Mar Apr 13 2010, 11:03, editata de 2 ori

Vizitato
Vizitator


Sus In jos

Clipuri cu Stronghold trimise de utilizatorii forumului Empty Re: Clipuri cu Stronghold trimise de utilizatorii forumului

Mesaj Scris de Vizitato Lun Apr 12 2010, 12:31

Acest film este fictional,nu prezinta realitatea istorica!

Filmul meu se numeste ''Siege of Jerusalem''!Aici veti vedea asediul cruciatilor asupra orasului Ierusalim,cat si doua mari persoanlitati.Richard III si Saladin.Va recomand sa-l vedeti la rezolutie mare.















P.S.Leo,corecteaza tu te rog titlul ca nu imi merge editarea

Vizitato
Vizitator


Sus In jos

Clipuri cu Stronghold trimise de utilizatorii forumului Empty Re: Clipuri cu Stronghold trimise de utilizatorii forumului

Mesaj Scris de sir andrei cel mare Mar Apr 13 2010, 08:08

pffffffffffffffff
ai iesit destul de bine dar dece erau 3 regi in film?
sir andrei cel mare
sir andrei cel mare
Pikemen
Pikemen

Numărul mesajelor : 305
Vârstă : 26
Data de înscriere : 26/07/2009

Sus In jos

Clipuri cu Stronghold trimise de utilizatorii forumului Empty Re: Clipuri cu Stronghold trimise de utilizatorii forumului

Mesaj Scris de Vizitato Mar Apr 13 2010, 08:12

regele mov era Richard III,lordul rosu eram eu sau personajul principal,iar ala cu valu negru mi-am imaginat si eu ca e Saladin

Vizitato
Vizitator


Sus In jos

Clipuri cu Stronghold trimise de utilizatorii forumului Empty Re: Clipuri cu Stronghold trimise de utilizatorii forumului

Mesaj Scris de sir andrei cel mare Mar Apr 13 2010, 08:49

ahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, ok laughing
sir andrei cel mare
sir andrei cel mare
Pikemen
Pikemen

Numărul mesajelor : 305
Vârstă : 26
Data de înscriere : 26/07/2009

Sus In jos

Clipuri cu Stronghold trimise de utilizatorii forumului Empty Re: Clipuri cu Stronghold trimise de utilizatorii forumului

Mesaj Scris de Vizitato Joi Apr 15 2010, 01:01



voi recunoasteti acest loc unde se desfasoara aceasta lupta?chiar langa poarta pe unde a intrat Iisus calare pe asin in Duminica Floriilor cu un milieniu in urma inainte de aceasta lupta,veti vedea cat si maslini si ve veti vedea o salcie intr-o secventa,defapt erau mai multe. Clipuri cu Stronghold trimise de utilizatorii forumului 87835


Clipuri cu Stronghold trimise de utilizatorii forumului Icoana%20intrarii%20domnului%20in%20ierusalimClipuri cu Stronghold trimise de utilizatorii forumului Intrarea_domnului_in_ierusalimClipuri cu Stronghold trimise de utilizatorii forumului Jesus_entering_jerusalem_on_a_donkey

Vizitato
Vizitator


Sus In jos

Clipuri cu Stronghold trimise de utilizatorii forumului Empty Re: Clipuri cu Stronghold trimise de utilizatorii forumului

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum