Stronghold World
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

DESI L-AU PRINS,AMERICANII L-AU LASAT PE BEN LADEN SA SCAPE

In jos

DESI L-AU PRINS,AMERICANII L-AU LASAT PE BEN LADEN SA SCAPE Empty DESI L-AU PRINS,AMERICANII L-AU LASAT PE BEN LADEN SA SCAPE

Mesaj Scris de Vizitato Lun Noi 30 2009, 06:47

http://www.realitatea.net/americanii-l-au-facut-scapat-pe-ben-laden-in-2001--desi-l-ar-fi-putut-captura_689745.html

asta am crezut si eu inainte... DESI L-AU PRINS,AMERICANII L-AU LASAT PE BEN LADEN SA SCAPE 770924 Nu avea cum sa nu-l gaseasca in pesteri,mai ales ca SUA detinea in aceea vreme o supratehnologie militara,cu radare,il depsitau cu satelitii....
l-au prins probabil,dar Bush si Donald le-a ordonat sa-i dea drumul pe motiv ca daca il prindea-era sfarsitul terorismului in oct 2001 si adio bani si petrol si folosirea excesiva a aramamentului americani care era creat din timpul razboiului rece si adio suprematie asupra orientului mijlociu care ramanea si astazi in ghearele fostlui regim sovietic a lui Vladimir Putin

acuma ben laden face pe eroul in nu stiu cate materiale video-audio,o fi platit probabil de americani ca sa faca filmele astea,mai mult,probabil ca ben laden nici nu se mai afla in Pakistan,ci chiar intr-o camera secreta din CASA ALBA sau din Pentagon

pe langa asta,familile Bush -ben laden au relatii finanicare

si acuma,vine intrebarea finala:Oare Obama il va mai prinde pe Ben laden?,n-a zis nimic de el de cand a incpeut mandatul...

asta e,si cu mass media asta care e platita de oligarhii de pe Wall Street... DESI L-AU PRINS,AMERICANII L-AU LASAT PE BEN LADEN SA SCAPE 770924

Vizitato
Vizitator


Sus In jos

DESI L-AU PRINS,AMERICANII L-AU LASAT PE BEN LADEN SA SCAPE Empty Re: DESI L-AU PRINS,AMERICANII L-AU LASAT PE BEN LADEN SA SCAPE

Mesaj Scris de Leo Lun Noi 30 2009, 07:31

Eu prefer sa nu comentez. E cam ciudata situatia
Leo
Leo
Administrator
Administrator

Numărul mesajelor : 2428
Vârstă : 27
Data de înscriere : 02/09/2008

https://stronghold.forum.st

Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum