Stronghold World
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Empire Earth 3

3 participan?i

In jos

Empire Earth 3 Empty Empire Earth 3

Mesaj Scris de Vizitato Dum Mar 01 2009, 03:17

Empire Earth 3 Eearth3
Empire Earth 3 (Empire Earth III) este un joc de strategie ce va fi pus in vanzare de Sierra Entertainment incepand cu 6 noiembrie 2007.

Empire Earth 3 cuprinde cinci epoci (Antica, Medievala, Coloniala, Industriala si Viitoare) si trei zone de conflict: Middle Eastern, Western si Far Eastern. In joc vor fi introduse mai multe arme si unitati, precum si o noua forma de "campaign" care nu va mai fi limitata la o anumita perioada, juactorii avand ocazia sa duca lupte in toate cele cinci epoci.

Unitatile si cladirile ramase dupa o lupta nu vor fi distruse, ci vor putea fi folosite de catre adversar. O noua harta va da ocazia jucatorilor sa lupte pe un Pamant virtual, noul mod Multiplayer fiind numit "World Domination".




aici gasiti demoul!puteti juca un skirmish,alegand o factiune si 2 epoci,3 harti,un nivel din camoanie+tutorialul
Download Mirror 1:
Empire Earth 3 Demo


Ultima editare efectuata de catre God of War in Mier Oct 21 2009, 12:53, editata de 3 ori

Vizitato
Vizitator


Sus In jos

Empire Earth 3 Empty Re: Empire Earth 3

Mesaj Scris de Vizitato Dum Mar 01 2009, 03:19

http://www.pixelrage.ro/articles/Empire-Earth-III-review-314,0.html

rewiwv luat de pe:

MINIMUM SYSTEM REQUIREMENTS

- 1.7 GHz Intel(R) Pentium(R) 4, AMD(R) Athlon(TM) XP processor or equivalent
- NVIDIA(R) GeForce(TM) 6000 series graphics card or equivalent DirectX(R) 9.0c-compliant 128 MB 3D video card supporting hardware T&L and Shader Model 2.0 or higher
- 512 MB RAM
- 4.5 GB of uncompressed hard disk space for game files
- Microsoft(R) Windows(R) 32-BIT XP or Vista operating system
- DirectX(R) 9.0c (included)
- DirectX(R)-compatible sound card and speakers or headphones
- DVD drive
- Microsoft(R) compatible mouse and keyboard
- Internet Connection: Cable/DSL or faster for online play

RECOMMENDED SYSTEM REQUIREMENTS
- 3.2 GHz Intel(R) Pentium(R) 4, 2.2 GHz AMD(R) Athlon(TM) 64 3500+ or faster processor (dual core Pentium D, Core 2 Duo or Athlon X2/FX processor recommended).
- NVIDIA(R) GeForce(TM) 7000 series graphics card or equivalent DirectX(R) 9.0c-compliant 256 MB 3D video card supporting hardware T&L and Shader Model 3.0 or higher (512 MB SLI compatible 3D video cards recommended)
- 1 GB RAM or more
- 1 GB or greater Virtual Memory Swap File
- 6 GB of uncompressed hard disk space for game files
- Microsoft(R) Windows(R) 32-BIT XP or Vista operating system
- DirectX(R) 9.0c (included)
- DirectX(R)-compatible sound card and speakers or headphones
- DVD drive
- Microsoft(R) compatible mouse and keyboard
- Internet Connection: HIGH SPEED Cable/DSL/LAN for faster online play


Ultima editare efectuata de catre the lord in Dum Mar 08 2009, 01:16, editata de 1 ori

Vizitato
Vizitator


Sus In jos

Empire Earth 3 Empty Re: Empire Earth 3

Mesaj Scris de Vizitato Dum Mar 01 2009, 03:32

Empire Earth 3 Empirearth3-001a


Ultima editare efectuata de catre God of War in Mier Oct 21 2009, 12:48, editata de 5 ori

Vizitato
Vizitator


Sus In jos

Empire Earth 3 Empty Re: Empire Earth 3

Mesaj Scris de Vizitato Joi Mar 12 2009, 12:57

mama,ce joc frumos,cu multa actiune
iar trailerul e tareeeeeeee!!!!!!!

Vizitato
Vizitator


Sus In jos

Empire Earth 3 Empty Re: Empire Earth 3

Mesaj Scris de Alex Joi Mar 12 2009, 13:19

Sunt putin dezamagit de grafica ...

Alex
Administrator
Administrator

Numărul mesajelor : 878
Data de înscriere : 04/09/2008

http://www.strongholdworld.net

Sus In jos

Empire Earth 3 Empty Re: Empire Earth 3

Mesaj Scris de Vizitato Joi Mar 12 2009, 13:22

aia e grafica frumoasa mai andrei,pe naiba,nu te uiti la monstrii aia,mutantii aia,totul pare preluat din age of mythology,nici nu se compara cu alte jocuri,asta a fost facut sa imite jocuri de actiune sau horror sau sf,e dezamagitor credetima

Vizitato
Vizitator


Sus In jos

Empire Earth 3 Empty Re: Empire Earth 3

Mesaj Scris de Vizitato Joi Mar 12 2009, 14:02

EU LAM INCERCAT DEMO SI MERGE GREU,E JOC CU MULTE BUGURI


gameplayul sa indepartat foarte mult de empire earth 1 , din pacate as zice Empire Earth 3 Frown dar aduce mai mult cu rise of nations oricum nu cred ca o sa fie mai apreciat decat celalte doua EE Empire Earth 3 Wink

Vizitato
Vizitator


Sus In jos

Empire Earth 3 Empty Re: Empire Earth 3

Mesaj Scris de Vizitato Sam Mar 14 2009, 04:43

cum ti se pare LEO jocu????????

Vizitato
Vizitator


Sus In jos

Empire Earth 3 Empty Re: Empire Earth 3

Mesaj Scris de Leo Dum Mar 15 2009, 10:41

e un joc interesant , dar parca acum nush ce am dar nu mai imi vine sa ma joc pe calculator, nu stiu de ce I don\'t know
Leo
Leo
Administrator
Administrator

Numărul mesajelor : 2428
Vârstă : 28
Data de înscriere : 02/09/2008

https://stronghold.forum.st

Sus In jos

Empire Earth 3 Empty Re: Empire Earth 3

Mesaj Scris de Vizitato Dum Mar 15 2009, 12:21

nici mie,numai pe net umblu in ultima vreme inainmte jucam pana in ianuarie tot jucam,dar acum nush,cred ca o fi din cauza primaverii,s-a incalizt vremea si cred ca ne indeamna sa mai iesim pe afara rolling on the floor rolling on the floor

Vizitato
Vizitator


Sus In jos

Empire Earth 3 Empty Re: Empire Earth 3

Mesaj Scris de Leo Dum Mar 15 2009, 12:41

Deci mare lucru nu e?
Leo
Leo
Administrator
Administrator

Numărul mesajelor : 2428
Vârstă : 28
Data de înscriere : 02/09/2008

https://stronghold.forum.st

Sus In jos

Empire Earth 3 Empty Re: Empire Earth 3

Mesaj Scris de Vizitato Mier Oct 21 2009, 13:08

Am jucat demoul si mi s-a parut petarda....AL,GRAFICA,SUNETUL-varza!A trebuit sa joc in optiuni LOW ca sa mearga-frate,am jucat jocuri mai gigantice,dar asta ar merge greu si pe un calc. facut in 2007!Jocul prezinta o dezargonizare totala-3 factiuni nici macar bine facute-cu culturi amestecate(de ex:in armata bretona am intalnit si soldati macedoneni!?,intr-o alta armata orientala am gasit si cavaleri parti si sciti,dar si mai penibil,olmecii din Maria Britanie și elefanții din Germania ).Cand il joci,vezi ca jocul nici nu prea are ceva in comun cu istoria omenirii-parca esti intr-o alta dimensiune sau o lume paralela.In epoca antica nici nu prea ai ce sa joci-toate cladirile par a fi ruine si parasite,iar unitatile primitive-oameni a cavernelor,soldati cu armura grea de fier,macedoneni?!,celti.Abia din epoca medievala mai incepe actiunea,cand joci cu vestul,te simti ca si cum ai juca Warcraft 3.Cladirile si modelingul mi se par penibile,prea simpliste si uneori prea fanteziste,iar unitatile pitice.Catre epoca moderna,ai gasesti ceva unitati care inca folosesc tunuri cu praf de pusca,iar in viitor ai parte de roboti gigantici,robo soldier,tancuri plasma ,masini care arunca cu bombe nucleare sau robo-dog care creaza o gaura neagra-ai parte de explozii,petarde-un adevarat 4 IULIE sau revelion.Daca Vestul vi se pare petarda,atunci celelalte factiuni o sa para niste verze si bazaconii.Parta aeriana,nu intalnesti decat elicoptere si trimiti avioane sa bombardeze orasele-atat!La partea navala-portavioane,corabii,nave.
Empire Earth 3 S31925_pc_72
Empire Earth 3 Empireearth3_1
Empire Earth 3 Hercs
Si eu care ma asteptam ca macar partea antica sa fie interesanta,sa gasesc civilizatia greco-romana.....
La orientali,epoca antica e la fel de varza-nu construiesti piramide,in schimb gasesti cladiri cu decoratii babiloniene,prost facute insa,intalnesti atat cultura egipteana,cea asiriana si babiloneana-unitati:arcasi,care trase de cai,cavalerie babiloneana,mineri-simple unitati orientale ca si cele din EE2.Cel mai varza este insa faptul ca eroul Orientului este considerat PROFETUL ORIENTULUI MIJLOCIU care arunca cu broaste raioase in unitati care omoara-penal rau.Ajungem in evul mediu unde intalnim o noua cladire fata de celelalte factiuni-un spital care iti vindeca unitatile,dar care arata creppy rau-cu trupuri insangerate pe mese,amputate...pe langa asta noi unitati-aasine-bune rau,cavaleria partilor si scitilor.Totul pare luat dintr-o alta poveste-gen 1001 de nopti.Pe langa asta gasim si camile cu crampe care dau parzturi si omoara lumea.Ajungem in epoca coloniala unde vedem tunuri,cavalerie otomana si tunurile.Iata-ne in epoca moderna si cea a viitorului unde vedem unitati gen GLA din C&C Generals,une vedem camioane,tancuri,teroristi sinucigasi care se detoneaza,poti pune mine de bombe.Aceasta factiune pare mai bine facuta,dar se putea mai lucra la ea!
Empire Earth 3 Mideast
Empire Earth 3 Empire%20Earth
Ajungem la factiunea cea mai dezagreabila-ESTUL sau rasa galbena!La antica nai ce juca,gaseti ZEN MASTER,ceva infanteristi,tarani care lupta si construiesc cladiri.In evul mediu,ia te simti ca in povesti,urmand ca in EPOCA COLONIALA sa intalnesti nu stiu ce preot sau mastru care parca are un cos pe cap,sa invie mortii-zombie-deja ti se pare ca iti e scarba.Intalnesti ceva mongoli,samurai,ninja....
Daca pana aici vi se pare oribil,mai departe e si mai oribil-in epoca moderna vezi ditamai tancurile de mari de plasma,poti trimite avioane kamikaze,iar in viitor esti,parca nici nu mai joci cu asiaticii,ci parca esti intr-un alt univers SF,luat din benzi desenate-o civilizatie post asiatica care fabrica mutanti urati de tot si mari,bazdaganii care fac puii,uber soldier,mutanti malaizeani....
uitati aici:

Empire Earth 3 Easternfuture
Empire Earth 3 13004

CULMEA PENIBILULUI!

Si acum, sa vorbim si despre alte "noutati" ale jocului.
Empire Earth 3 23100710085326162000"Empire Earth 3" poate fi jucat numai în doua moduri (înafara celui multiplayer): "World Domination" (cunoscut înainte drept "Campaign mode") si clasicul joc de tip "skirmish". În modul "World Domination" jucatorul trebuie sa aleaga una din cele trei civilizatii mentionate mai sus. Caracteristicile civilizatiei alese îi sunt prezentate înca de la început printr-un scurt film introductiv.

Jocul încearca sa sublinieze ca fiecare din cele trei civilizatii este unica: armata de Vest este bine antrenata dar costisitoare si se bazeaza mult pe tehnologie; Orientul Mijlociu are multe unitati specializate pentru atacuri rapide (dispune de cele mai multe unitati de cavalerie); pe de alta parte, Orientul Îndepartat se bazeaza pe numarul mare de unitati de infanterie, si nu pe calitatea lor, pentru a castiga bataliile. Cu toate acestea, diferentele între civilizatii nu sunt atât de evidente, jucatorul putând aplica aceeasi tactica militara pentru oricare grupare aleasa. O deosebire notabila este aceea ca Orientul Mijlociu are cladiri mobile, fapt care asigura o flexibilitate a jocului.
O alta diferenta este modul în care jucatorul mareste limita de populatie pentru fiecare civilizatie în parte: în Vest el trebuie sa construiasca locuinte, la fel ca în "Age of Empires"; în Orientul Mijlociu acelasi efect este obtinut prin consturuirea de fortarete si Orientul îndepartat este avantajat prin faptul ca orice cladire de tip militar mareste limita de unitati.
Dupa ce alegerea a fost facuta, interfata jocului se concentreaza pe o provincie de pe harta globului pamântesc, care se presupune ca este implicata într-un conflict pe care trebuie sa îl rezolvi. Din pacate, prima ta misiune poate fi un rezumat al întregii tale experiente cu "Empire Earth 3".
Empire Earth 3 23100710084975291600De-a lungul jocului, trebuie sa faci doar doua lucruri.
În primul rând, la nivel global, jocul este o harababura-pe-ture inspirata dupa "Rise of Nations" care îti cere sa cuceresti toate provinciile de pe planeta, chiar daca acestea sunt ocupate de populatia bastinasa sau apartin deja altor jucatori. Lucrurile nu ar fi atât de catastrofale daca tutorial-ul ar explica toate mecanismele de "World Domination". Dar el furnizeaza doar detalii legate de stabilirea tipurilor de provincii. Pentru a evolua, jucatorul trebuie sa acumuleze puncte Imperiale, Militare, Comerciale si Tehnologice. Fiecare tip de punct serveste unui alt scop. Cele de tip Imperial, Comercial si Militar sunt folosite pentru a recruta armate, spioni sau unitati de aparare locala (cunoscute ca "militii") care vor aparea pe harta sub forma unor pioni. Iar cele de tip tehnologic sunt folosite pentru a înainta într-o noua era.

Punctele pot fi obtinute doar prin cucerirea unor noi provincii, care pot fi apoi atribuite unui anumit tip de productie. Fiecare provincie asigura un numar diferentiat de puncte pe tip de productie, astfel încât jucatorul trebuie sa hotarasca în functie de necesitati felul teritoriului. O data stabilita productia, provincia va avea propriile caracterisitici, precum o militie diferita. Doar provinciile de tip militar permit recrutarea armatelor, iar spionii sunt recrutati doar din provinciile imperiale. Aceleasi puncte pot fi cheltuite pe îmbunatatiri care pot fi aplicate armatelor sau provinicilor în sine.
De exemplu, se pot adauga drumuri si infrastructura unei provincii pentru a scurta timpul în care trupele o traverseaza. Empire Earth 3 12100704050471979200Aceste mici bonusuri, în loc sa faca jocul mai complex, accentueaza frustrarea. E câteodata imposibil sa realizezi unde pot fi aplicate îmbunatatirile, iar interfata utilizatorului "cicaleste" în continuu jucatorul care nu le foloseste corect. Si diplomatia cade în categoria aspectelor care ar fi putut fi "dragute". Daca luam în considerare faptul ca jucatorii CPU te ataca de obicei dupa primele trei ture, construirea unui sistem de aliante nu mai are rost. Aceasta se dovedeste de asemenea inutila daca alegi sa te grabesti cu evolutia tehnologica. Practic, daca atribui majoritatii provinciilor tale o productie tehnologica si parcurgerea erelor este rapida , adversarii devin perimati si jocul foarte nerealist. Nu de putine ori am atacat cu armata mea de cavaleri în armura un sat primitiv si s-a lasat cu genocid. Lipsa competitiei nu este niciodata distractiva...
În al doilea rând, la nivel de provincie ti se da o harta pre-construita, ticsita cu jucatori ostili pe care trebuie sa îi elimini sau sa îi atragi de partea ta prin mici quest-uri. O noutate în joc o constituie faptul ca fiecare provincie este în continuare divizata în teritorii si mai mici care pot fi cucerite doar prin construirea unei noi baze in cadrul lor (ceva gen "ia steguletul"). Obiectivele de scenariu din primele doua jocuri au fost înlocuite aici cu quest-uri optionale generate aleator care de obicei te ajuta sa cureti harta.
Singura problema pe care o ridica aceste questuri este ca nu au absolut nici o legatura cu era în care te afli. O data mi s-a întâmplat ca nobilii loiali sa se rascoale împotriva mea si astfel pe harta sa apara un nou inamic peste doua din teritoriile mele. Sublim pâna aici, dar eu eram în Era Moderna, care, daca îmi amintesc bine, are mai multe de-a face cu o economie si o societate de tip capitalist decât cu feudalismul.
Empire Earth 3 12100704050194150300Si daca era doar problema asta m-as fi descurcat. Dar jurnalul de quest-uri mi-a furnizat prea putine informatii, astfel încât în loc sa îmi convertesc înapoi bazele le-am distrus, pierzând batalia în provincia pe care doream sa o cuceresc.
Majoritatea lucrurilor care au fost scoase din joc îi anuleaza din profunzime: asa s-a întamplat cu sistemul de morala (care facea seria "EE" unica) dar si cu unitatile de tip erou (ar fi o jignire pentru experienta mea gameristica sa numesc erou pe profetul Orientului Mijlociu, care poate sa conjure o armata de broaste raioase). Totusi, sa nu credeti ca toate modificarile aduse jocului sunt nefericite. Sistemul simplificat de resurse este chiar binevenit. Jucatorul nu mai trebuie sa construiasca ferme pentru alimentatie, sa taie "taranistic" lemne sau sa sape dupa aur.
Orice tip de resursa exploatata este adaugat la o cantitate generica de resurse, iar pentru a recruta unitati, jucatorul trebuie sa cheltuiasca si din bogatia acumulata prin construirea de centre de comert. Fiecare zona permite construirea unui singur centru de comert si e la mintea cocosului ca un teritoriu extins îti aduce mai repede victoria. Desi mai eficient, acest sistem de resurse mai scade si el din realismul jocului – chiar si in Era viitorului te bazezi pe exploatarea lemnului sau pescuit pentru a-ti construi civilizatia.

Producatorul ar fi putut sa faca aceasta oscilare între micro si macro gameplay o experienta cel putin rotunda, daca nu uimitoare. Dar misiunile repetitive tin entuziasmul sub papuc. Înca o data ni s-a dovedit ca un joc simplificat nu este neaparat unul mai bun.
Empire Earth 3 12100704045927017400Adaugati la reteta si pachetul impresionant de bug-uri si chiar ca puteti taia "Empire Earth 3" de pe lista de cadouri de Craciun.
Bug-o-fobie si realism Dadaist?!
Si fiindca tot am ajuns la bug-uri.. primul lucru ce izbeste jucatorul este faptul ca desi teritoriul Americii de Nord apare în aproape oricare ecran de "Loading", Statele Unite nu apartin practic de nici o civilizatie din cele trei. Fata de alte scapari, aceasta pare doar o minciuna nevinovata. Cel mai serios bug apare la nivel de gameplay: de peste 10 ori la rând, daca atacam o provincie si alegeam sa rezolv conflictul la nivel micro-cosmic, iar apoi îmi retrageam trupele din teritoriu, îl cuceream oricum (chiar daca teoretic, pierdeam batalia si armata mea suferea penalitati la viata).
Din când în când, jocul îsi mai si revine si cucerirea automata a teritoriului nu are loc, dar înca am probleme în a-mi da seama ce determina acest bug. Si AI-ul din joc este plin de "purici": inamicii jucati de calculator îsi lasa bazele neaparate, în timp ce unitatile nu au nici cea mai vaga idee de orientare în spatiu si de multe ori se opresc sa admire peisajul, uitând comanda care li se daduse. Masinile de razboi medievale si mai apoi, robotii de doua etaje sunt foarte greoi(greoaie), se blocheaza de multe ori în texturi si surprinzator, nu pot ataca acele cladiri care sunt înca în constructie. Aceleasi cladiri înca în constructie sunt de multe ori functionale înainte de a fi finalizate si mai si înghit unitatile care lucreaza la ele precum niste Vaduve Negre emancipate. Interfata utilizatorului nu putea fi nici ea mai enervanta – butoanele nu reactioneaza cum ar trebui, nu este implementata optiunea de gasire automata a unui lucrator lenes ("idle worker") si shortcut-urile din tastatura sunt ca si inexistente.
Îmi pare rau sa recunosc ca pâna si grafica intra în încapatorul sac de bug-uri.
Empire Earth 3 12100704045753158000Pentru un joc care se lauda cu un kit de instalare Ageia Physics nu ar trebui sa fii in stare sa rupi halci propriuzise dintr-o cladire când ataci cu unitati înarmate cu sulite. Si înca ma gândesc ce public tinta avea Mad Doc Software în cap când a ales o grafica de desen animat, gen Warcraft, pentru al treilea titlu al seriei. Din cauza graficii "bucalate" si a modelelor de unitati lipsite de detalii de multe ori cladirile si armatele unei anumite civilizatii nu se deosebesc unele de altele.
Si seria "EE" a fost mereu una atenta la realism si detalii istorice. Camera de care dispune jocul nu are probleme majore, dar aceasta, ironic, datorita faptului ca unghiul nu poate fi modificat prea mult. Per total, se observa de la distanta ca producatorul a folosit vechiul engine de grafica, adaptat sa suporte efecte de distorsiune si efecte dinamice de lumina. Si acest engine nu are cum sa prinda din urma "eye-candy"-ul din alte jocuri .
Înca mai speram ca macar sunetul sa spele pacatele din al treilea joc al seriei. Dar muzica zgârie timpanele si e total irelevanta când bubuielile acopera tot câmpul de batalie. Urmând aceeasi atmosfera de desen animat, unitatile fac comentarii inocente si semi-"EMO", schitând de multe ori o personalitate stricata. Arcasii prefera sa flirteze cu tine: "ar trebui sa ma vezi sub armura" iar cavaleria face haz de necaz: "sunt în spatele tau; cu muuult în spatele tau.." Desi acest dialog aparent ar putea sa smulga oricui un zâmbet sfios de pe buze la început, va asigur ca dupa doua ore de lupte identice o sa devina si el la rândul lui repetitiv.
Empire Earth 3 12100704045597147700Partea buna este ca în modul "Skirmish" si cel Multiplayer pe putin jumatate din bugurile mentionate dispar. Questurile aleatoare nu mai sunt prezente si jucatorul poate alege sa joace cu civilizatii individualizate precum englezii, Statele Unite sau musulmanii (si nu doar cu una din cele 3 grupari din modul "World domination").
Si astfel, închei si eu ca Dimitrie Cantemir si zic "Incrementa", dar mai ales "Decrementa de" "Empire Earth 3". Mai îngropam o serie faimoasa. As fi vrut sa am mai multa rabdare cu urmasul unui joc care mi-a afectat serios neuronii în copilarie. Dar când un asemenea joc copleseste pâna si un calculator care se ia la trânta cu "Crysis", îti testeaza nervii cu bug-uri încapatânate, cu o grafica depasita si sunete scârtâite, poate este timpul sa acceptam adevarul.. unde sunt jocurile si zapezile de alta data?


52
Empire Earth 3 Nota_pixelrage





Empire Earth 3 Nota_graphics

Empire Earth 3 Nota_bara_stanga
Empire Earth 3 Nota_bara_dreapta
70


Empire Earth 3 Nota_sound

Empire Earth 3 Nota_bara_stanga
Empire Earth 3 Nota_bara_dreapta
60


Empire Earth 3 Nota_gameplay

Empire Earth 3 Nota_bara_stanga
Empire Earth 3 Nota_bara_dreapta
35


Empire Earth 3 Nota_resources

Empire Earth 3 Nota_bara_stanga
Empire Earth 3 Nota_bara_dreapta
50

99
Empire Earth 3 Nota_user

Vizitato
Vizitator


Sus In jos

Empire Earth 3 Empty Re: Empire Earth 3

Mesaj Scris de sir andrei cel mare Lun Noi 23 2009, 11:26

dupa mn toate empire earth sunt de aruncat la gunoi
sir andrei cel mare
sir andrei cel mare
Pikemen
Pikemen

Numărul mesajelor : 305
Vârstă : 26
Data de înscriere : 26/07/2009

Sus In jos

Empire Earth 3 Empty Re: Empire Earth 3

Mesaj Scris de Vizitato Lun Noi 23 2009, 11:35

sir andrei cel mare a scris:dupa mn toate empire earth sunt de aruncat la gunoi
da Empire Earth 3 127533
ai dreptate,cred ca mai degraba intreaga firma Sierra ar trebui aruncata la gunoi

Vizitato
Vizitator


Sus In jos

Empire Earth 3 Empty Re: Empire Earth 3

Mesaj Scris de sir andrei cel mare Mar Noi 24 2009, 04:58

pai zau am jucat alaltaieri si e cel mai naspa joc ce l-am jucat vreodata mai bn as juca Rise of Nations
sir andrei cel mare
sir andrei cel mare
Pikemen
Pikemen

Numărul mesajelor : 305
Vârstă : 26
Data de înscriere : 26/07/2009

Sus In jos

Empire Earth 3 Empty Re: Empire Earth 3

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum