Stronghold World
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Credeti ca e normal ce am facut?

2 participan?i

In jos

Credeti ca e bine ca m-am autobanat singur de pe CG?

Credeti ca e normal ce am facut? Bar_left17%Credeti ca e normal ce am facut? Bar_right 17% 
[ 1 ]
Credeti ca e normal ce am facut? Bar_left17%Credeti ca e normal ce am facut? Bar_right 17% 
[ 1 ]
Credeti ca e normal ce am facut? Bar_left66%Credeti ca e normal ce am facut? Bar_right 66% 
[ 4 ]
 
Total voturi : 6
 
 

Credeti ca e normal ce am facut? Empty Credeti ca e normal ce am facut?

Mesaj Scris de Vizitato Vin Mai 28 2010, 13:38

ok,sa vedem ,pe CG stiti,useri cocalari,vorbeau pe spital numa porcarii sexuale si alte tampenii,chestai e ca le raspandea si pe celelalte threaduri si sectiuni.Useri 90 % cocalari,iar restul care vorbeau mai politicos pe aria Stonehenge sau Jocuri,abia daca intelegeai un cuvant,aberatii,aberatii.....aberatii!

Moderatorii cand li se scula,stergeau topicurile,ba le punea pe aria Spitalul 9 1/2-delir de sub control
adminii la fel,ca niste caini politisti ce erau

CG parea un forum fain pt ca avea tehnologie digitala de ultima ora si avea activitate mare,mai multi moderatori si mai multi admini
ma enerva acel ''up'' pe aruia vanzari-cumparari,ca daca nu stiu ce,ca daca nu descrii bien produsul

bla bla bla

te acuzau de flame-habar nu am ce inseamna
te acuzau de troll-habar nu am ce inseamna
te acuzau de clona-asta o mai practicam si eu pe aici Credeti ca e normal ce am facut? 138348,anu trecut in martie cand ziceam ca plec 40 zile si cand pe colo-12 useri cu nume de apostoli!!!! Credeti ca e normal ce am facut? 395326 si pt asta devenisem moderator pe acest forum,pe cand pe CG,stati sa vedeti,mi-am facut o clona si l-eam spus:mi-am facut aceasta clona -eu eram userul GOD OF WAR 3,il facusem clona-God of war 4!!!
si le-am zis,ma faceti moderator?sau ma banati in od civilizat,fara sa zic injuraturi ,adica sa fiu executat in cel mai simplu mod
si asa m-au aruncat la groapa de gunoi
nesimtitii nu m-ai mentionat apoi pe aria Sanctiuni,ca am primit infactions 30 puncte pt troll......

Assassin ,unul din cei 12 admini sau cat o fi,e um mare,mare bulangiu,facece vrea,muta topicurile unde vrea,e si pro BASESCU,ca e asta e siteul portocaliu daca observati
forumul e creat de Silviu in 1997,l-am vazut pe un videoclip si .....mama,e gras si un mare cocalar,arata a mafiot manelist
si ce sa mai zic
sunt si unii admini respectabili ca AIWA-adminul pt vanzari,Bossman-adminul jocurilor

totusi prea mult nepotism strica,astia sunt colegi de scoala,de liceu,rude,colegi de serviciu.......
pun moderatori fara drept de vot

RUSINICA


ce credeti?ai merita sa fiu user toata viata,plus ca la fiecare coment pe care il faceam,se lua lumea de mine,mai ales ca ii judecam pe niste tipi care postau poze cu tate goale,decolteeuri......
si le tot ziceam....ba nu mai postati,si ei si acum sunt acolo si posteaza

Vizitato
Vizitator


Sus In jos

Credeti ca e normal ce am facut? Empty Re: Credeti ca e normal ce am facut?

Mesaj Scris de Alex Vin Mai 28 2010, 23:34


Credeti ca e bine ca m-am autobanat singur de pe CG?
Cum vine asta ? I don\'t know

abia daca intelegeai un cuvant,aberatii,aberatii.....aberatii!
Asta se intampla si la posturile tale rolling on the floor La cel putin 95 % din ele.

CG parea un forum fain pt ca avea tehnologie digitala de ultima ora si
avea activitate mare,mai multi moderatori si mai multi admini
Cum vine asta cu "tehnologia digitala de ultima ora" ? Poate imi explici sa nu mor prost.

ce credeti?ai merita sa fiu user toata viata,plus ca la fiecare coment
pe care il faceam,se lua lumea de mine,mai ales ca ii judecam pe niste
tipi care postau poze cu tate goale,decolteeuri......
si le tot
ziceam....ba nu mai postati,si ei si acum sunt acolo si posteaza
rolling on the floorlaughing - Asta e moda cocalarilor. Daca nu ai avatar sau semnatura cu asa ceva nu esti B0$$.

P.S: Nu am votat nimic, pentru ca nu am regasit optiunea potrivita printre cele puse.

Alex
Administrator
Administrator

Numărul mesajelor : 878
Data de înscriere : 04/09/2008

http://www.strongholdworld.net

Sus In jos

Credeti ca e normal ce am facut? Empty Re: Credeti ca e normal ce am facut?

Mesaj Scris de Vizitato Sam Mai 29 2010, 00:24

m-am referit la tehnologie de ultiam ora.....uitat-te pe forum si ai sa vezi

poti sa-ti schimbi temele,primesti automat puncte pt infractiune,forumul are si site propriu.....are multe chesti si gadgeturi

Vizitato
Vizitator


Sus In jos

Credeti ca e normal ce am facut? Empty Re: Credeti ca e normal ce am facut?

Mesaj Scris de Leo Sam Mai 29 2010, 01:58

Se poate autobana si eu nu stiu?
Leo
Leo
Administrator
Administrator

Numărul mesajelor : 2428
Vârstă : 28
Data de înscriere : 02/09/2008

https://stronghold.forum.st

Sus In jos

Credeti ca e normal ce am facut? Empty Re: Credeti ca e normal ce am facut?

Mesaj Scris de Vizitato Sam Mai 29 2010, 02:51

nu,am facut in asa fel sa ma baneze
dar cine a zis ca sunt fraier
sa recunoasca.........repedeeeeee Credeti ca e normal ce am facut? 770924!!!!!!!!

Vizitato
Vizitator


Sus In jos

Credeti ca e normal ce am facut? Empty Re: Credeti ca e normal ce am facut?

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum