Stronghold World
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

IN PUII MEI

2 participan?i

In jos

IN PUII MEI Empty IN PUII MEI

Mesaj Scris de Vizitato Mar Oct 06 2009, 12:19

http://www.antena1.ro/index.php?page=show&id=459

In puii mei incepe sambata la ora 20:00 ,la antena 1
iata lista de personaje ale lui bendeac:
Mircea Solcanu, Traian Basescu, Giovanni Becali, Naomi, Vadim Tudor, Stelian Tanase, Gigi Becali, Mircea Dinescu, Silviu Prigoana, Paul Pacuraru, Radu Mazare, Sorin Ovidiu Balan, Stefan Banica Jr., Regele Mihai, Adrian Paunescu, Mircea Geoana, Banel Nicolita, Nicolae Ceausescu, Dan Diaconescu, Mihai Gadea, Ion Cristoiu, Florin Piersic, Marian Vanghelie, Fernando de la Caransebes, Sorinel Copilul de Aur, Radu Cazan, Lucian Bolcas, Sergiu Nicolaescu, Cristi Minculescu, Marko Bela, Victor Ciutacu.

deocamdata numi dau seama cum va fi emisiunea lui,nu s-a lansat nici un trailer

P.S. titlul emisiunii ma omoara IN PUII MEI 480213 IN PUII MEI 480213 IN PUII MEI 480213

Vizitato
Vizitator


Sus In jos

IN PUII MEI Empty Re: IN PUII MEI

Mesaj Scris de Vizitato Sam Oct 10 2009, 10:11

IN PUII MEI 692752 e ora 21 si n-am vazut decat vreo 2 secvente din emisiunea asta:aia cu moartea bunului simt si legalizarea prostitutiei by base IN PUII MEI 433791
si din astea 2-3,un singur cuvant-JAAFFFFFFFFF ,DE TOATA JENA!!!!!!
se vede ca pe langa moartea bunului simt a mai murit si umorul
IN PUII MEI 386766
bendeac a dato in bara cu emisiunea,alaturi de Buzdugan,care nu e bun decat la glumele alea de la radio
monica anghel,te-as sfatui sa pleci mai repede si tu la PROTV alaturi de colegii tai de la divertis ca astia 2 sunt niste ratati
iar Daiana Anghel-o .................
IN PUII MEI 160452
oricum,emisiunea na fost asteptata cu mare fast de romani.asa ca mai frumos e sa te uiti la divertis.pana si mondenii fara bendeac sunt mai tari
iar carcotasii parca sunt mai tari !!!!!!!
iata comentariile:#33. Johnny Walker | 2009.10.07 | 01.51
...esti pe-aproape...
..este Principiul lui Peter : " intr-o ierarhie fiecare tinde sa-si atinga nivelul de incompetentza..." IN PUII MEI 147984'Walker a spus:
"Fiecare tinde sa ajunga la nivelul sau de plafonare" . Poate Bendeacul a reusit sa fac acest pas. Dar i-a urcat celebritatea la cap-chel. A inceput sa-si dea cu parerea vis-a-vis mai toate bazaconiile din showbizz si nu numai. Este un promoter al sub-culturii. Are o veselie sterila si isterica, nu trece decent prin registrul grav. Puate-l vedem cu Mugur Mihăescu și Radu Pietreanu in curand.
Raspunde

#32. unu | 2009.10.06 | 13.20
...
Era o echipa perfecta la prima si emisiunea era destul de reusita...acum nu va mai avea succes nici prima fr el,dar nici protv cu el!O tragedie IN PUII MEI 138348!!!!!!Raspunde



GA_googleFillSlot("libertatea_comments");



#31. luli | 2009.10.05 | 20.34
cu femei usoare lnga el ce udienta sa faca
ba bendeac rusine !o faci de monica anghel de ras cu prostituata de anghel aia care a intins protb ul.sau ii tragi limbi si ei?Raspunde

#30. Antonia | 2009.10.05 | 20.22
ciudat..
sper sa nu se intample cum s-a intamplat cu Teo dupa ce-a plecat de la ProtTV...sperand la ascensiune, sa o faca lata...Raspunde

#29. sa-mi bag baluba-n toata k-.k.tu 1 si toti aia | 2009.10.05 | 19.32
care lucreaza acolo cea mai varza
televizuina .pacat ca a plecat Mihai Bendeac de la Prima TV ..facea o emisiune intradevar buna ...aici nu o sa mai fie la fel ...o sa imprumute glumele de balta ale lu nea bata zis buzrahat ...Raspunde

#28. sa-mi bag baluba-n toata k-.k.tu 1 si toti aia | 2009.10.05 | 19.32
care lucreaza acolo cea mai varza
televizuina .pacat ca a plecat Mihai Bendeac de la Prima TV ..facea o emisiune intradevar buna ...aici nu o sa mai fie la fel ...o sa imprumute glumele de balta ale lu nea bata zis buzrahat ...Raspunde














google_protectAndRun("render_ads.js::google_render_ad", google_handleError, google_render_ad);
#27. Carmen | 2009.10.05 | 19.32
H...uraaaa!!!
Io n-am avut niciodata pui !!! De nici un fel !!! Si-atunci cum sa zic? IN PUII TAI BENDEACE??? Deh, e "plastica" e...(cs)primarea, n-am ce zice... Sa vedem daca mai reusim sa zambim macar, ca pe foamea asta... De-om trai, 'om vedea!Raspunde

#26. Cela | 2009.10.05 | 16.39
el e
Mai, asta nu e cantaretu ala care canta la nai?Raspunde

#25. adso | 2009.10.05 | 14.32
Asa e!
...m-ai scutit sa scriu cam acelasi lucru.'elena a spus:
bai....bendeac.......imi e sila de tine! esti un ipocrit, vulgar si pe deasupra te dai mare....vedeta ! vedeta e mirce badea care e destept , tonic si spumos care face o emisiune singur de 1 h !
Raspunde

#24. mihai | 2009.10.05 | 14.31
In puii tai-bendeace
un titlu mai prost, greu de gasit=papagalule, cu asta o dai in bara,treci la purtat tava cu paharul de apa,actor e una ,scenarist e alta=in puii taiRaspunde

#23. s | 2009.10.05 | 14.18
s
in pui mei ce jalnic suna ,fratilor de ce numiti soul asa e dezgustator ,cand un copil o sa intrebe parinti "mami tati de ce ii zice in pui mei si ce inseamna" , pacat ca tot timpul trebuie sa vedem la tv fete "dezbracate" baieti de bani gata care nu au ce cauta pacat ca tv se axeaza pe asa ceva in pui mei suna de undeva de acolo jalnic dezgustator ,pacat ,o denumire mai decenta nu puteati sa punetiRaspunde








google_protectAndRun("ads_core.google_render_ad", google_handleError, google_render_ad);
#22. elena | 2009.10.05 | 14.01
cum puii mei gasiti doar ipocriti sa prezinte emis
bai....bendeac.......imi e sila de tine! esti un ipocrit, vulgar si pe deasupra te dai mare....vedeta ! vedeta e mirce badea care e destept , tonic si spumos care face o emisiune singur de 1 h !Raspunde

#21. O admiratoare | 2009.10.05 | 13.48
daca doriti sa revedeti
Eu cred ca ne vei arata si un numar live din cel aparut prin ziare si fotografiat cu telefonul.... Oricum, in afara de acest numar nu prea ai ce arata si mai esti si f.f. libidinosRaspunde

#20. ptr bendeac | 2009.10.05 | 13.45
pas gresit ca ai plecat din echipa mondenii
alaturi de echipa de la mondenii erai f tare ,toti erati tari va completati.Mi se pare ca va fi ceva sec.Dar asteptam .Plus de asta cred ca veti da gres cu Daiana Anghel se zvoneste ca este bagata cu pile si ce este drept nu este actrita .E pacat sa puneti oameni ca ea langa Monica Anghel .SuCCES oRICUMRaspunde

#19. Cad in cap | 2009.10.05 | 12.21
nu pot sa reproduc
Chestia asta cu titlul asta, pentru mine este ca o nastere a unui monstru,pur si simplu..sa transformi expresia unui poponar in titlu de revista(sau emisiune).Se aduna cretinii la un loc si vad ca nu sunt putini deloc, incepand de la cel care propune o emisiune cu'n astfel de titlu,trecand la cel care aproba sa iasa asa ceva si terminand cu cei de la CNA care nu sar in sus...Noi, in tinerete spuneam de-a dreptul ceea ce spun ei acum,schimband o silaba.Halal natie, sa nu ne mai miram....'bzz a spus:
prostii de emisiuni tembele de plafonat bruma de oameni normali care mai traieste in romania...jos cu subcultura!!
Raspunde

#18. ...... | 2009.10.05 | 12.02
O TROMPETA
O noua trompeta promovata de antena 1 dupa multi altii.....doar fitze are in cap! lasane maaaaaaaaaRaspunde

#17. Walker | 2009.10.05 | 11.19
murphy's laws
"Fiecare tinde sa ajunga la nivelul sau de plafonare" . Poate Bendeacul a reusit sa fac acest pas. Dar i-a urcat celebritatea la cap-chel. A inceput sa-si dea cu parerea vis-a-vis mai toate bazaconiile din showbizz si nu numai. Este un promoter al sub-culturii. Are o veselie sterila si isterica, nu trece decent prin registrul grav. Puate-l vedem cu Mugur Mihăescu și Radu Pietreanu in curand.Raspunde

#16. bzz | 2009.10.05 | 10.59
multe
prostii de emisiuni tembele de plafonat bruma de oameni normali care mai traieste in romania...jos cu subcultura!!Raspunde

#15. Iulian Preda | 2009.10.05 | 10.06
Presedinte jucator
Avem de cinci ani de zile un președinte jucător.Intrați vă rog pe site-ul wmomentevesele.ro și citiți pamfletul în versuri Președinte jucător.Să vă meargă totul din plin!.....că de trăit mai bine ne-am lămurit.....Raspunde

#14. mihai galati | 2009.10.05 | 09.54
apropo ,
uitate pe tvr cultural la patapievici ..'francesca a spus:
plictisitor, prefer dicovery channel
Raspunde

#13. ionion | 2009.10.05 | 09.34
dupa bani sa dus la antena
Banii au facut ca cei de la mondenii sa se desparta.fetele erau fff tari nu cred ca astea noi vor avea acelasi succes.Raspunde

#12. francesca | 2009.10.05 | 09.28
expirat
plictisitor, prefer dicovery channelRaspunde

#11. cristi | 2009.10.05 | 09.13
mondenii
e greu fara trupa de la mondenii ! nu cred ca va avea succes ! el e talentat,restul la fel,dar ca la fotbal....unde-s multi talentati,iese o balarie !Raspunde

#10. titi nanoveanu | 2009.10.05 | 08.05
a
bai bendeac bai....m ai bine ramaneai la prima... te atrase banu lu felics?Raspunde

#9. IOIO | 2009.10.05 | 08.05
Bendeac...
..fara trupa de la Mondenii esti cam ZERO....nu cred ca va avea atata succes ...om vedeaRaspunde

#8. sesam | 2009.10.05 | 07.44
are talent Bendeac, dar...
Sa nu-si inchipuie el ca succesul i s-a datorat exclusiv lui, ci intregii trupe de comedie de la Mondenii. Sper sa n-am dreptate, dar tare mi-e teama ca talentul lui va fi straveziu in noua echipa, avind soarta multor "vedete" carora li s-a suit succesul la cap si si-au inchipuit ca pot avea succes oriunde.Raspunde

#7. petu | 2009.10.05 | 02.30
bendeac o tai de Craciun in loc de purcel????
Shi soriciuRaspunde

#6. antena1 | 2009.10.05 | 02.11
antena1 luati rebuturile protvului
fetisacana asta a dat dovada de neprofesionalism iar voi o angajati.CAT A COTIzAT CORDACIUL EI DOMNUL ADAMESCU?Raspunde

#5. mada | 2009.10.05 | 02.09
e plina de celulitaaaaa si obezaaa danaia anghel
sa ingrasat enormRaspunde

#4. tot eu | 2009.10.05 | 01.17

Vad ca ai niste standaarde f aiurea. Nu-i de mirare ca nu esti prea placuta p'acilea'tawny a spus:
Fata asta s-a ingrasat sau am eu vedenii? Bine, nici inainte nu era ea silfida dar prea e pufoasa acum. Fetito, slabeste ca-i pacat de mutra ta, esti frumusica la fata! Si ala-i celebrul ceas de 20 000e primit de la Rani?
Raspunde

#3. Liviu | 2009.10.05 | 00.57
esti schelet ambulant
Anghel nu este grasa este greutate medie si este blonda frumoasa . ma ta este timpita tu esti mai timpita ca ma ta .'tawny a spus:
Fata asta s-a ingrasat sau am eu vedenii? Bine, nici inainte nu era ea silfida dar prea e pufoasa acum. Fetito, slabeste ca-i pacat de mutra ta, esti frumusica la fata! Si ala-i celebrul ceas de 20 000e primit de la Rani?
Raspunde

#2. Sam | 2009.10.05 | 00.47
uram
mutra Raicu , Tonciu slabanoage anorexice retardate , Uram slabanoagele'tawny a spus:
Fata asta s-a ingrasat sau am eu vedenii? Bine, nici inainte nu era ea silfida dar prea e pufoasa acum. Fetito, slabeste ca-i pacat de mutra ta, esti frumusica la fata! Si ala-i celebrul ceas de 20 000e primit de la Rani?
Raspunde

#1. tawny | 2009.10.05 | 00.43
daiana
Fata asta s-a ingrasat sau am eu vedenii? Bine, nici inainte nu era ea silfida dar prea e pufoasa acum. Fetito, slabeste ca-i pacat de mutra ta, esti frumusica la fata! Si ala-i celebrul ceas de 20 000e primit de la Rani?

Vizitato
Vizitator


Sus In jos

IN PUII MEI Empty Re: IN PUII MEI

Mesaj Scris de Alex Sam Oct 10 2009, 12:40

rolling on the floor))))))
A inceput deja ?

Alex
Administrator
Administrator

Numărul mesajelor : 878
Data de înscriere : 04/09/2008

http://www.strongholdworld.net

Sus In jos

IN PUII MEI Empty Re: IN PUII MEI

Mesaj Scris de Leo Sam Oct 10 2009, 21:41

Da, dar eu nu l-am prins! sad
Leo
Leo
Administrator
Administrator

Numărul mesajelor : 2428
Vârstă : 28
Data de înscriere : 02/09/2008

https://stronghold.forum.st

Sus In jos

IN PUII MEI Empty Re: IN PUII MEI

Mesaj Scris de Vizitato Dum Oct 11 2009, 00:22

nici nu trebuia!!!!!!e slaba emisiunea,zici ca ma uit la vechiul divertis cand era la antena 1.pe langa bunul simt a murit si umorul.mai bine va uitati la filmele de sambta seara,nu va stricati sambetele cu prostia asta,are umor slab si e de slaba calitate-sunt dezamagit IN PUII MEI 10888
eu personal,daca vreau puii,ma joc red alert 3 ca si acolo sunt puiculite IN PUII MEI 147984
fara zeta,gamoseaunu sau angel,bendeac e singurul de acolo care il face pe clovnul-pe base,pe solcanu,naomi,vanghelie IN PUII MEI 702738

are dreptate proverbul ala:UNDE-S MULTI,COMEDIA CRESTE

P.S. pana si divertis de la PRO TV a avut o audienta mai mare decat emisiunea asta cu un titlu obscen
se vede clar dupa patroni-SARBU DE LA PRO TVCARE ARE BANI MULTI,IAR FELIX DE LA ANTENA 1CARE E COMUNIST SI NU-I PLACE UMORUL

Vizitato
Vizitator


Sus In jos

IN PUII MEI Empty Re: IN PUII MEI

Mesaj Scris de Alex Mar Dec 22 2009, 07:39

M'am uitat la cateva editii si nu mi s'a parut cine stie ce... straight face

Alex
Administrator
Administrator

Numărul mesajelor : 878
Data de înscriere : 04/09/2008

http://www.strongholdworld.net

Sus In jos

IN PUII MEI Empty Re: IN PUII MEI

Mesaj Scris de Vizitato Mar Dec 22 2009, 14:44

pai daca e serial de comedie de tip sovietic a lui felix,normal,parca am fi in anul 2004 cu emisiunea asta,doar titlul mi se pare la moda,in rest e booring,parca e vacanta mare sau carcotasii sau divertis din anii 2000-2004 IN PUII MEI 605215

Vizitato
Vizitator


Sus In jos

IN PUII MEI Empty Re: IN PUII MEI

Mesaj Scris de Vizitato Mier Iun 09 2010, 16:05

parca de ceva vreme si-a mai revenit Bendeac cu umorul! IN PUII MEI 936716

vara asta o sa incerc sa ma uit la toate episoadele pe net,ca nu le-am prins ca nu am avut timp

Vizitato
Vizitator


Sus In jos

IN PUII MEI Empty Re: IN PUII MEI

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum