Stronghold World
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Care joc RTS vi s-a parut cel mai frumos?

In jos

Care joc RTS vi s-a parut cel mai frumos? Empty Care joc RTS vi s-a parut cel mai frumos?

Mesaj Scris de Vizitato Sam Oct 17 2009, 08:29

ce joc pe care lati jucat vi s-a parut mai frumos?spuneti-ne!

Vizitato
Vizitator


Sus In jos

Care joc RTS vi s-a parut cel mai frumos? Empty Re: Care joc RTS vi s-a parut cel mai frumos?

Mesaj Scris de Vizitato Sam Oct 17 2009, 08:34

eu nu sunt fan la blizzard,adica nu sunt genul care joaca WARCRAFT sau STARCRAFT

nu stiu ce joc anume mi-a placut,dar pot sa spun ca mi-a placut foarte mult seriile: Age of Empires, Total Wars,Stronghold,C&C(o parte-red alert 3,generals zero hour) si putin Rise of nations
mi-au placut mult si city buildingurile Caesar,zeus,cotn....

dar jocurile care m-au impresionat cel mai tare au fost:Age of Mithology,Empires dawn of the modern world,Stronghold crusader,Rome Total War si Red alert 3

Vizitato
Vizitator


Sus In jos

Care joc RTS vi s-a parut cel mai frumos? Empty Re: Care joc RTS vi s-a parut cel mai frumos?

Mesaj Scris de liviutzuuu Joi Noi 26 2009, 07:17

destul de multe :rome tatal war ,imperiym 2 si 3 dar ma impresionat stronghold crusader Care joc RTS vi s-a parut cel mai frumos? Icon_rr

liviutzuuu
Man with Spear
Man with Spear

Numărul mesajelor : 2
Data de înscriere : 26/11/2009

Sus In jos

Care joc RTS vi s-a parut cel mai frumos? Empty Re: Care joc RTS vi s-a parut cel mai frumos?

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum