Stronghold World
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Mondenii sezonul 7

2 participan?i

In jos

Mondenii sezonul 7 Empty Mondenii sezonul 7

Mesaj Scris de Vizitato Mar Oct 06 2009, 11:52







pana acuma e bine,dar lispeste ceva,nici nu trebuie sa va ganditi ce lipseste! Mondenii sezonul 7 10888
mondenii sunt tari,dar fara bendeac,sunt cam slabi
in schimb Cabral l-a inlocuit pe Solcanu,care si acuma se afla in luna de unt
Mondenii sezonul 7 147984

Vizitato
Vizitator


Sus In jos

Mondenii sezonul 7 Empty Re: Mondenii sezonul 7

Mesaj Scris de Vizitato Mar Oct 06 2009, 12:10

frate,e aiurea,am postat primele 2 parti din mondenii si acuma dupa ce miam adus aminte ca astia ne-au tinut 10 minute aiurea
10 minute cu mafiotul ala din constanta!!!!!!!!! va vineti sa credeti,e clar ca nu mai au subiecte
e bine ca au adaugat personaje noi:noul banica ,cabral,oprescu,vadim,salam,adrian minune sunt grozavi,dar ce cauta roxy manelista in emisiunea asta,bendeac spunea ca navea ce sa caute acolo-face mondenii de ras cum au facut cu fernando din caransebes....zau

nu cred ca mai postez nimic din mondenii ca nu mai are rost,fara bendeac mondenii nu mai au valoare

postez doar muzica si atat!

Vizitato
Vizitator


Sus In jos

Mondenii sezonul 7 Empty Re: Mondenii sezonul 7

Mesaj Scris de Leo Lun Dec 07 2009, 12:32

Leo
Leo
Administrator
Administrator

Numărul mesajelor : 2428
Vârstă : 28
Data de înscriere : 02/09/2008

https://stronghold.forum.st

Sus In jos

Mondenii sezonul 7 Empty Re: Mondenii sezonul 7

Mesaj Scris de Vizitato Mar Dec 15 2009, 23:20

dar de ce n-a mai dat prima tv emisiiunea de 3 saptamani?de 3 saptamani nu mai stiu nimic despre mondenii....
daca s-a terminat sau ne pregatesc ceva-un craciun monden sau poate s-au mutat la bendeac,in puii mei... Mondenii sezonul 7 138348

Vizitato
Vizitator


Sus In jos

Mondenii sezonul 7 Empty Re: Mondenii sezonul 7

Mesaj Scris de Vizitato Joi Dec 17 2009, 10:40

DUPA 5 SAPTAMANI DE ABSENTA,MONDENII AU ANUNTAT CA VOR FACE O EDITIE SPECIALA DE SARBATORI,PE 29 DECEMBRIE 2009,LA ORA 20:30,LA PRIMA TV!
NU RATATI CACI VA DI DIN PACATE ULTIMUL SHOW AL MONDENILOR SI SE VA INCHEIA DEFINITIV!
http://www.ziaruldebacau.ro/ziarul/2009/12/16/de-sarbatori-%E2%80%9Cmondenii%E2%80%9D-fac-show-la-prima-tv.html

Vizitato
Vizitator


Sus In jos

Mondenii sezonul 7 Empty Re: Mondenii sezonul 7

Mesaj Scris de Leo Joi Dec 17 2009, 23:24

Comentariul ala e al tau? laughing
Leo
Leo
Administrator
Administrator

Numărul mesajelor : 2428
Vârstă : 28
Data de înscriere : 02/09/2008

https://stronghold.forum.st

Sus In jos

Mondenii sezonul 7 Empty Re: Mondenii sezonul 7

Mesaj Scris de Alex Mar Dec 22 2009, 07:36

Ar fii mai bine sa se retraga in glorie decat sa decada mai rau ....

Alex
Administrator
Administrator

Numărul mesajelor : 878
Data de înscriere : 04/09/2008

http://www.strongholdworld.net

Sus In jos

Mondenii sezonul 7 Empty Re: Mondenii sezonul 7

Mesaj Scris de Vizitato Mar Dec 22 2009, 14:45

asta cred si eu,nu au mai dat nimic de ceva saptamani,e clar,se retrag si poate se apuca de ceva mai frumos,sper insa sa nu ne dezamageasca cu noua productie si sa nu de duca la felix ca de rau

Vizitato
Vizitator


Sus In jos

Mondenii sezonul 7 Empty Re: Mondenii sezonul 7

Mesaj Scris de Vizitato Mier Dec 23 2009, 16:01

Oameni buni, aflu cu surprindere ca am niste colegi mai tineri care, exaltati de inaltimea pozitiei la care au ajuns, au dat curs tentatiei si-au plecat la prima oferta.
E cazul colegului Bendeac, marfa de baiat si talentat actor, care n-a inteles ca forta unei echipe sta in echipa, nu in talentul unui singur om. Mishu a plecat la ˝audienta mai mare˝, si alte perspective, dar a uitat sa isi intrebe si colegii daca vor asta. Daca ai sti draga Misule, cate oferte si para oferte au primit carcotasii in cei 10 ani de televiziune, ai ramane uimit. Pe de alta parte, am spus carcotasii nu Serban Huidu, pentru ca, desi de dinafara se vede altfel, in Cronica e mai democratie decat crezi.
Pe de alta parte, semnarea unor acte pe incredere, este iarasi o greseala vedetelor de televiziune. De ce? Pai ˝lasa ca e de bine˝, ˝stiu ei despre ce e vorba˝ nu exista in lumea asta dura etc. Nu, contractele sunt facute sa fie respectete. Ele trebuie semnate dupa negocieri draconice si, de preferat, cu un avocat langa. Altfel se intampla chestiuni de genul: ai sa dai 500.000 de euro la Prima. Sau Buzdugan are de dat alte sute de mii de euro la radio 21. De ce? Pai cam cata publicitate a bagat postul in popoul vedetelor? Cam cate resurse s-au mobilizat pentru a ajunge niste neica nimeni vedete? Si aici ma includ si pe mine, stati linistiti.
In fair play-ul nostru lipsa, uitam lucrurile astea, dar pe langa munca pentru care esti platit, o institutie media cheltuieste enorm cu oamenii in care crede si pe care-i face cunoscuti. Nu iau aici parte Primei tv cu care am avut de-a lungul timpului destule divergente, dar sa stiti ca toti cei ce performeaza de ani si ani in afara, se bazeaza pe o disciplina si un respect strict, orice problema aparuta este indelung negociata si cum am mai spus cu avocatii de fata.
Imi pare sincer rau pentru Bendeac, in naivitatea lui crede ca la antene va curge lapte si miere! Te inseli batrane, vei avea de platit o caruta de bani pentru datoriile neachitate pentru Prima, iar comunistii aia de la Intact, atunci cand nu vor mai avea nevoie de tine te vor arunca ca pe o masea sctricata. Crede-ma am fost angajatul lor 3 luni. Atat am suportat. Din nefericire din 1999 pana acum nimic nu s-a schimbat!
Ii doresc sincer succes, desi talentul lui actoricesc e dublat de o personalitate care isi doreste sa arda etape si sa ajunga repede, repede in verf. Prietene, de ajuns in varf e usor, sa vezi ce greu e sa sa stai acolo!

Vizitato
Vizitator


Sus In jos

Mondenii sezonul 7 Empty Re: Mondenii sezonul 7

Mesaj Scris de Vizitato Mier Dec 23 2009, 16:34

deci dupa parerea mea,ar fi trebuit sa se retraga in forta de la plecarea lui dragos,ca sa nu se mai faca de cacao in sezonul 5 cu modorcele,gay,emo etc.
noroc cu noul studio si angel care a devenit destul de bun
trb sa se retraga de la plecarea lui bendeac,dar in forta,dar in schimb au ales sa continue cu alti actori funny,mai ales sosia lui basescu
-acuma,nu mai au nici audienta,nici buget,asa ca bye bye mondenii,mai bine s-ar retrage in forta acuma,ca sezonul 7 e nr cu noroc,daca continua cu 8,vor ajunge ca vacanta mare sau mai rau,ca traznitii care acuma sunt cei mai penibil,mai penibili si decat otv
-au dovedit o lipsa de respect fata de fani,nau mai dat nimic de 5 saptamani,desi anul trecut au fost 12-13 episoade pe sezon,acuma sunt numai 8!
-sper ca editia speciala din 28 decembrie sa nu ne dezamageasca

au fost superi,si o sa ne fie dor de ei

cat despre bendeac,hidu are dreptate,la emisiuena lui nici nu stiu cine se uita,cred ca copii de 6 ani
la anul,il vedem la capatos,badea sau chiar al otv ca sa mai faca rating,emisunea lui nu va avea succes mai mult de 2 sezoane



unde vor pleca insa cei 3 muschetari mondeni?
un pic de imaginatie:Zeta ramane la prima tv ca are succes numai acolo,face o alta emisiune,se duce la carco,ori la schimb de mame,ori la cireasa,treaba ei
gamoseanu,nu stiu,sigur,dar prea se duce in straiatate si cred ca se retrage in teatru
iar angel,inapoi la grupul VOUA sau ramane la prima

oricum,mondenii se destrama





cat despre divertis si carcotasi,parca am revenit in 2004,cand asta erau singurele emisiuni de rating mare pe vremea bunicutzei
au acuma la subiecte,s-au modernizat,divertis mai ales e la pro tv,pare sa fie mai bun decat mondenii,dupa ce am vazut toate episoadele

ce o sa se intample cu emisunile oare?

pai se vademe,pana in 2012,nu vor mai exista urmatoarele:
-divertis se destrama
-mondenii la fel
-sinteza zilei la revedere
-vacanta mare si la bloc demult au terminat
-badea ,dar a zis ca se lasa de presa si de atacanti base,deja ii iese peri albi
cine ramane?
-carcotasii,pana cand ii impusca base sau imbatranesc,au deja 10 ani,poate se retrag pana in 2012 sau dupa

-traznitii pana nui trazneste CNA ul cu amenda mare la cat de psihopati sunt cu umorul lor sexual,cred ca sunt satui de audienta prea mica si poate se grabescu cu episodul 1000
-SURPIZE SI DUMINICA IN FAMILIE SI TEO,LA FEL s-au sfarsit

in rest cine va ramane?ghiciti:
emisiunile:CAPATOS,ACCES DIRECT,DAN DIACONESCU DIRECT,tradati in dragoste,HAPPY HOUR,oana zavoreanu show
astea vor fi emisiunile sau serialele decadei 2010-2020,asteavor fi televiziunile poporului,cu asta se va educa noua generatie
astai viitorul!!!asta e,uneori tot ce e frumos ,se sfarseste.

Vizitato
Vizitator


Sus In jos

Mondenii sezonul 7 Empty Re: Mondenii sezonul 7

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum